Pořady pro dospělé

Vystoupení skupiny Rybníkáři – Pořad sestavený z autorských písniček skupiny Rybníkáři. Pořad je vhodný pro hudební festivaly, městské slavnosti, do hudebních a literárních klubů a pro další kulturní a společenské události.
Fotogalerii skupiny Rybníkáři naleznete ZDE.
Záznam koncertu skupiny Rybníkáři ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice můžete shlédnout ZDE

BÁL Rybníkářů, aneb hrajeme k poslechu i k tanci – Pořad sestavený ze známých i méně známých country a swingových písniček. Pořad je vhodný pro taneční bály, firemní akce, večírky, oslavy a pro ostatní kulturní a společenské události.

Pořad „Jak jsem se stal poutníkem do Santiága“ – Jirka Krška Kolumbus
Klubový pořad sestavený s písniček Jirky Kršky a jeho vyprávění o jeho pouti do španělského Santiaga de Composlela. Tento pořad je možné spojit s výstavou nebo promítáním fotografií Jirky Kršky z pouti do Santiaga.
Náhled fotografií z cesty písničkáře naleznete ZDE – v odkazu Fotoreportáž Camino de Sandiago 2008.
Pořad je vhodný pro hudební a literární kluby, knihovny, čajovny a jiné společenské události.

Jirka Krška Kolumbus a jeho písničky – Klubový pořad sestavený s písniček Jirky Kršky – autora většiny skladeb skupiny Rybníkáři. Pořad je vhodný pro hudební a literární kluby, čajovny, festivaly a jiné společenské události.

SKORODIVADLO – Literární večery
– to jsou společné literárně-hudební pořady Vladimíra Jandy Dědka a skupiny Rybníkáři.
BARČA – pořad v němž je ztvárněn vzájemný vztah člověk – pes na společném úseku života. Dramatizovaná četba a písničky v podání Jirky Kršky
Učinkuje soubor SKORODIVADLO – Vladimír Janda, Jana Hartmannová, Jirka Krška
JAN HUS – třináctý apoštol? jejíž motto zní „Každá doba trestá svoje kacíře, zejména takové jako je Jan Hus na své nadčasové cestě za pravdou“. Dramatizovaná četba a písničky v podání Jirky Kršky
Učinkuje soubor SKORODIVADLO – Vladimír Janda, Jana Hartmannová, Jirka Krška
ZTRACENÁ PÍSEŇ – motto pořadu „Od dětství hledáme pravdu, cesta k ní je klikatá a těžká a člověk snadno podlehne pokušení lákavých světel světa bez zábran. Čistá duše je jako moře, které čeká na řeku poznání, aby její moudrost uložilo.
Učinkuje SKORODIVADLO – Vladimír Janda, Jana Hartmannová, Jirka Krška
Hudební doprovod Jirka Krška Kolumbus a skupina JAM
Dědek a Kolumbus – pořad sestavený z poezie Vladimíra Jandy Dědka v jeho autorském podání a s autorských písniček Jirky Krška v jeho podání či v podání skupiny Rybníkáři

Kvalitní OZVUČENÍ Vašich projektů – Nabízíme vlastní kvalitní ozvučení vašich kulturních pořadů, malých festivalů, besed, přednášek, projevů, dětských karnevalů, klubových večerů a jiných společenských událostí kvalitní aparaturou značky HK AUDIO ELEMENTS.