Pořady pro dospělé

Vystoupení skupiny Rybníkáři – Pořad sestavený z autorských písniček skupiny Rybníkáři. Pořad je vhodný pro hudební festivaly, městské slavnosti, do hudebních a literárních klubů a pro další kulturní a společenské události.
Záznam koncertu skupiny Rybníkáři ve studiovém sále Českého rozhlasu České Budějovice můžete shlédnout ZDE

BÁL Rybníkářů, aneb hrajeme k poslechu i k tanci – Pořad sestavený ze známých i méně známých country a swingových písniček. Pořad je vhodný pro taneční bály, firemní akce, večírky, oslavy a pro ostatní kulturní a společenské události.

Pořad „Jak jsem se stal poutníkem do Santiága“ – Jirka Krška Kolumbus
Klubový pořad sestavený s písniček Jirky Kršky a jeho vyprávění o jeho pouti do španělského Santiaga de Composlela. Tento pořad je možné spojit s výstavou nebo promítáním fotografií Jirky Kršky z pouti do Santiaga.
Náhled fotografií z cesty písničkáře naleznete ZDE – v odkazu Fotoreportáž Camino de Sandiago 2008.
Pořad je vhodný pro hudební a literární kluby, knihovny, čajovny a jiné společenské události.

Jirka Krška Kolumbus a jeho písničky – Klubový pořad sestavený s písniček Jirky Kršky – autora většiny skladeb skupiny Rybníkáři. Pořad je vhodný pro hudební a literární kluby, čajovny, festivaly a jiné společenské události.

Kvalitní OZVUČENÍ Vašich projektů – Nabízíme kvalitní ozvučení vašich kulturních pořadů, besed, přednášek, dětských karnevalů, klubových večerů a jiných společenských událostí kvalitní aparaturou značky HK AUDIO ELEMENTS.