Karnevaly a programy pro děti

Karnevaly a pořady pro děti s živou muzikou, se stylovou kapelou Rybníkáři:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Karneval
VODNICKÁ PESTRÁDA“   Rybníkáři ve své pravé vodnické podobě, společné zpívání s dětmi a pro děti, spousta soutěží a písniček. Během Vodnické pestrády je pro děti uspořádána pěvecká přehlídka „ZPÍVAJÍCÍ ŽÁBA“ pod heslem Žabičky a žabáci nejlepší jsou zpěváci.

pirati_karneval

„PIRÁTSKÝ KARNEVAL“ Rybníkáři jako pirátská banda, pirátské a námořnické písně a soutěže. Děti mají možnost si s pirátskou kapelou zahrát a zazpívat.
„NÁMOŘNÍCI“  Karneval plný dobrodružství, námořnických soutěží a písní z lodí i přístavů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pozóóór NOVINKA  „ČARODĚJNÝ KARNEVAL“  karneval čarodějů a čarodějnic plný písniček, kouzel a čarodějných soutěží.

klauni_karneval
Karneval „KLAUNIÁDA“
Veselá kapela klaunů, pásmo písniček a soutěží pro děti. Během pořadu je pro děti uspořádána pěvecká přehlídka „Nejveselejší písnička“. Seznámíme děti s hudebními nástroji a mohou si s námi zahrát a zazpívat.

safari_karneval

 „ZVÍŘECÍ KARNEVAL – SAFARI“  Krokodýl, hroch a plameňák, společné zpívání s dětmi a pro děti. Písničky a soutěže, pěvecká přehlídka s názvem „nejhezčí písnička o zvířátkách“. Děti se seznámí s hudebními nástroji a mohou si s námi zahrát a zazpívat.

certovska_kapela_Rybnikari
PEKELNÝ KARNEVAL“ Čertovská kapela a společné zpívání s dětmi a čertovské soutěže pro děti.
Možná i varianta „Mikuláš, anděl a čert“ a spojení s mikulášskou nadílkou.

DOPORUČUJEME – ke karnevalům a dalším akcím naše samostatné stanoviště „Malování na obličej“.

Délka karnevalů je 120 minut, délka samostatného pořadu 45-90 minut, dle přání pořadatele. Pořady lze použít také jako samostatnou akci pro děti, dětský den, oslavy narozenin i jako doplnění Vašich kulturních projektů o náš dětský koutek. Na Vaše přání připravíme, nebo Vám pomůžeme připravit a zrealizovat celodenní akce nejen pro děti.

Program je dodáván včetně kvalitního ozvučení s aparátem HK Audio. Cena pořadů je stanovena dohodou – Kontaktujte nás na tel: 608232505 a určitě se domluvíme na vzájemné spolupráci.

Ke staženíRybnikari_detska_nabidka