Klub Nanečisto

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rybníkáři si Vás dovolují pozvat do klubu NANEČISTO.

Klub NANEČISTO
Klub s tradicí od roku 2003
Najdete nás v sále Kina Svět v Lišově

Pokaždé a to již 20 let se můžete těšit na jiný program skupiny Rybníkáři – JAM na aktuální i neaktuální témata a vždy jiný hudební host z různých hudebních stylů. Kdy? Každou třetí středu v měsíci /září – červen/. Začátky v 19.30 hodin. Klubové VSTUPNÉ pro pravidelné návštěvníky je 100,- Kč.

PROGRAM, na co se můžete těšit, aneb stále hrajeme a těšíme se na vás:

Středa 17.5.2023 Rybníkáři a jejich hosté skupina OBEJVÁCI
Středa 14. června
Lišov – Schwarzenberský špitál Začátek v 18:00
Klub NANEČISTO SPECIÁL to je tradiční ukončení klubové sezóny a vítání léta pod širým nebem na zahradě Schwarzenberského špitálu Lišov. O nezapomenutelný hudební zážitek se postarají JAM-RYBNÍKÁŘI a jejich hosté KRISTÝNA NÍDLOVÁ a KVINTET Písek.
Správné místo na mapě najdete ZDE .
Středa 20.9.2023Rybníkáři a jejich host písničkář Vojta Kiďák Tomáško
Středa 18.10.2023Rybníkáři a jejich hosté
Středa 15.11.2023 Rybníkáři a jejich hosté skupina Bonsai č.3
Středa 20.12.2023 Rybníkáři a jejich vánoční hosté dámská folková skupina LAKOMÁ BARKA
Středa 17.1. 2024 Tradiční lednový klub – Rybníkáři v obou sestavách
Středa 21.2. 2024 Rybníkáři a jejich hosté skupina Chansonet

Děkujeme za podporu: Město Lišov, Koberce Strnad, www.dalekohledy.com, Pohostinství U Zmaštaláka Nesměň

Klub „NANEČISTO“ byl založen skupinou Rybníkáři v lednu roku 2003 a těší se velikému zájmu posluchačů od Třeboně až po České Budějovice. Pořady jsou pravidelně třetí středu v měsíci /tedy pokud je není nutné z časových důvodů hostů posunout/ a to vždy od září do června. Klubové večery se od roku 2003 konaly v malém sále Kulturního domu Lišov, od ledna 2013 ve Vinárně Šantán v Lišově a od října 2015 jsou přesunuty do nového pohodového sálu Kina Svět v Lišově. Hosty klubu již byly, tedy Rybníkáři si pozvali: Skorodivadlo – Dědek /Vladimír Janda/ a jeho literární pásmo Barča, Roman Špilínek Špilda, Ztuha Netolice, Swingový orchestr Václava Hlaváče, Františkovo sestry, Honza Bican a Křupani, Alternativa Plzeň, Vojta Kiďák Tomáško, Paleček Janík, Berousek brothers band, CB Dědows, Nezmaři, Ponožky pana Semtamťuka, DRC, Štěpán Rak, Vojta Zícha a Druhá míza, BG Styl, Trampské duo T.O. Blanice, Jazz band Starý Parník, Kapitán KID, Střepy Jihlava, Roháči Loket nad Ohří, Fígl Tábor, Jaroslav SAMSON Lenk, Unplugged, EPY DE MYE, Colorrs, jazZÍKAspol funny jazz band, Tuláci Ostrov nad Ohří, Slávek Janoušek, Jewelci, JEN TAK TAK , Toman a lesní panna, Pacifik, Giant Mountains Band, LAKOMÁ BARKA, Petr „Harmonika“ Soldát, Perníková Chaloupka Plzeň, SLUNÍČKO, Petr Rímský a Z. Hamřík, Jiří Králík a Rowdy Rascals, Kvintet Písek, Bonsai č.3, Štěpán Rak a Alfred Strejček, PŘELET MS, HLUBOKÉ NEDOROZUMĚNÍ, POUTNÍCI, TRIO J.A.J. České Budějovice, Alkatraz Lišov, Jaroslav Hutka, MY3.AVI, Stanislav Wabi Daněk, DUO J+K, VELIKÝ ZUŠ BAND, MIKI RYVOLA a Přátelé, Vojta Kiďák Tomáško, Pavlína Jíšová … a přátelé, Mirek Paleček, ŠAFRÁN Strakonice, ART&FACT, X-TET, VOTVÍRÁCI, 3B – bluegrassová kapela z Českých Budějovic, DEVÍTKA, Lakomá barka, Furiantská muzika,  Honza Bican a Sešlí přátelé, Brněnský Orion Band, Jitka Vrbová a Standa Chmelík, HUDBA ZAJIŠTĚNA, Petr Žampach, SEMTAM, SPOLEKTIV, Choroši, Parta Starýho Hrouze, Rodinná kapela Sýkorů z Týna nad Vltavou, Trampská skupina PANTEŘI, skupina ACOUSTIC@, písničkářka Adéla Jonášová, NAKED PROFESSORS, Eliška a Votvíráci, Nahy a Bagr, Kristína Nídlová, EX SEMTEX Plzeň, KASTELÁNI, McBerds, FRŤÁCI, Václav Koubek, Ivo Jahelka, NEZMAŘI, skupina KUPODIVU, Pavlína Jíšová, Vojta Kiďák Tomáško, SPOLEKTIV, LaVina, písničkář Jarda Hnízdil, Daniel Razím a Ivan Studený, JEN TAK TAK, CHOROŠI v nové sestavě, Štěpán Rak a Jan-Matěj Rak, TŘETÍ MÍZA, písničkář Tomáš Suchý v duu Suchý – Schmid, Petr Novák alias Tonda Frťala a sestava Kamélie a mnoho dalších.