Představení po děti

Představení pro děti s živou muzikou se stylovou kapelou Rybníkáři

vodnicka_skolaVODNICKÁ ŠKOLA pro malé i velké diváky

Neobvyklé divadelní představení, v němž se ocitnete přímo ve vyučování opravdové školy a stáváte se spolužáky dvou vodníků. Dušičková a Puškvorecký ovšem nejsou zrovna premianti a potřebovat budou vaši pomoc nejen v hodině přírodovodovědy, cizího jazyka nebo tělocviku. Nebudete se nudit ani o školní přestávce, kdy se Dušičková s Puškvoreckým pouštějí do lecjakých školáckých kousků.

Představení bylo oceněno za scénář na festivalu MINITEÁTRO Havířov 2009       

Délka pořadu: 55 minut.   Fotogalerii z pohádky „Vodnická škola“ naleznete ZDE

vodnici_karneval

VODNICKÉ VYPRÁVĚNÍpro malé i velké diváky

Od jihočeských rybníků pocházejí tři vodníci, kteří se nehodlají smířit s tím, že na ně děti i dospělí málem už nevěří. Takový vodník, to není jen tak někdo, ten dokáže věcí, že údivem nezavřete pusu. Uvidíte, co se stane, když se vodník zamiluje a co teprve, když se zamiluje vodnice! Potápěči, plavci a u břehu ráchající se drobotino, dávejte velký pozor, vodníci jsou skuteční, praví a už se na vás těší.

Představení bylo oceněno na festivalu MINITEÁTRO Havířov 2017 cenou dětského diváka, cenou za hudební provedení a cenou za ženský pěvecký výkon pro Věrku Studenou. Dále obdrželo cenu za kontakt s divákem na festivalu MINITEÁTRO 2010.

Délka pořadu: 55 minut.  Fotogalerii z pohádky „Vodnické vyprávění“ naleznete ZDE

cesta_za_snem

CESTA ZA SNEMpirátská pohádka pro malé i velké diváky

Ženská na palubě nosila vždycky smůlu, to ví dobře každý námořník. A proto se odvážná dívka, která chce plout na pirátské lodi musí přestrojit za plavčíka. Svojí odvahou ukáže, že kdo chce jít za svým snem, nemusí zrovna hledat poklad, a přesto získá pravé bohatství.

Představení bylo oceněno za hudební provedení na festivalu MINITEÁTRO Havířov 2015.
Délka pořadu: 55 minut.  Fotogalerii z pohádky „Cesta za snem“ naleznete ZDE

Cesta_do_Betlema

„CESTA DO BETLÉMA S RYBNÍKÁŘI“ – adventní pořad pro malé i velké diváky

Adventní pásmo sestavené z koled, vánočních písní a zvyků. Děti mají možnost si zazpívat koledy přímo na jevišti a zasoutěžit si v adventní náladě s betlémskou kapelou.

Délka pořadu: 55 minut.  Fotogalerii z pořadu „Cesta do Betléma“ naleznete ZDE

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

FIMFÁRUM – představení pro děti a rodiče a pro první i druhý stupeň ZŠ
Loutková úprava Františka Xavera Watzla na motivy pohádky Fimfárum ze slavné stejnojmenné knížky Jana Wericha. Příběh najivního kováře, potrestané nevěrné ženy, nadutého prvního lokaje, hloupého knížete pána a neobvyklého sousoší uprostřed malé vesničky Nejdedále. Poučný příběh plný ironie a nadsázky s tak typickým werichovským humorem moudrého klauna.
Hraje divadelní sdružení ve složení František Xaver Watzl a Jirka Krška Kolumbus. Hudební doprovod Jirka Krška – kytara a heligonka
Představení FIMFÁRUM bylo oceněno za herecký výkon Františka Watzla a dále za hudební provedení na divadelním festivalu MINITEÁTRO Havířov 2014.
Fotogalerii z pohádky „Fimfárum“ naleznete ZDE

Další naše nabídka od Rybníkářů:
KARNEVALY a tematické pořady pro děti

Ke staženírybnikari_detska_nabidka_2017