Klub Nanečisto

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rybníkáři si Vás dovolují pozvat do klubu NANEČISTO.

Klub NANEČISTO – Klub s tradicí od roku 2003
Najdete nás v sále Kina Svět v Lišově

 

PROGRAM, aneb na co se můžete těšit. Pokaždé a to již 15 let se můžete těšit na jiný program skupiny Rybníkáři – JAM na aktuální i neaktuální témata a vždy jiný hudební host z různých hudebních stylů. Kdy? Každou třetí středu v měsíci /září – červen/. Začátky v 19.30 hodin. Klubové VSTUPNÉ pro pravidelné návštěvníky je 70,- Kč.

Středa 21.3. 2018

Rybníkáři a jejich hosté skupina McBerds – tříčlenná multižánrová kapela z jižních Čech. Svůj styl staví na prolínání středoevropského folkloru, Irska, gypsy a jazzu.

Středa 25.4. 2018

Rybníkáři a jejich hosté hudební seskupení Petra Nováka FRŤÁCI

Středa 16.5. 2018

Rybníkáři a jeko host Václav Koubek

Středa 20.6. 2018

Klub NANEČISTO SPECIÁL letní program pod širým nebem na zahradě Schwarzenberského špitálu Lišov. Na mapě najdete ZDE O hudební program se postará skupina JAM-RYBNÍKÁŘI a jejich hosté.
Občerstvení bude připraveno, dobrou náladu vezměte s sebou. V případě hodně špatného počasí se program přesunuje do sálu Kina Svět Lišov.

Středa 19.9. 2018

Rybníkáři a jejich hosté

Středa 17.10. 2018

Rybníkáři a jejich hosté

Středa 21.11. 2018

Rybníkáři a jejich hosté

Prosinec 2018
termín upřesníme

Rybníkáři a jejich hosté

Děkujeme za podporu: Město Lišov, Koberce Strnad, www.dalekohledy.com, Pohostinství U Zmaštaláka Nesměň

Klub „NANEČISTO“ byl založen skupinou Rybníkáři v lednu roku 2003 a těší se velikému zájmu posluchačů od Třeboně až po České Budějovice. Pořady jsou pravidelně třetí středu v měsíci /tedy pokud je není nutné z časových důvodů hostů posunout/ a to vždy od září do června. Hosty klubu již byly, tedy Rybníkáři si pozvali: Dědek /Vladimír Janda/ a jeho literární pásmo Barča, Roman Špilínek Špilda, Ztuha Netolice, Swingový orchestr Václava Hlaváče, Františkovo sestry, Honza Bican a Křupani, Alternativa Plzeň, Vojta Kiďák Tomáško, Paleček Janík, Berousek brothers band, CB Dědows, Nezmaři, Ponožky pana Semtamťuka, DRC, Štěpán Rak, Vojta Zícha a Druhá míza, BG Styl, Trampské duo T.O. Blanice, Jazz band Starý Parník, Kapitán KID, Střepy Jihlava, Roháči Loket nad Ohří, Fígl Tábor, Jaroslav SAMSON Lenk, Unplugged, EPY DE MYE, Colorrs, jazZÍKAspol funny jazz band, Tuláci Ostrov nad Ohří, Slávek Janoušek, Jewelci, JEN TAK TAK , Toman a lesní panna, Pacifik, Giant Mountains Band, LAKOMÁ BARKA, Petr „Harmonika“ Soldát, Perníková Chaloupka Plzeň, SLUNÍČKO, Petr Rímský a Z. Hamřík, Jiří Králík a Rowdy Rascals, Kvintet Písek, Bonsai č.3, Štěpán Rak a Alfred Strejček, PŘELET MS, HLUBOKÉ NEDOROZUMĚNÍ, POUTNÍCI, TRIO J.A.J. České Budějovice, Alkatraz Lišov, Jaroslav Hutka, MY3.AVI, Stanislav Wabi Daněk, DUO J+K, VELIKÝ ZUŠ BAND, MIKI RYVOLA a Přátelé, Vojta Kiďák Tomáško, Pavlína Jíšová … a přátelé, Mirek Paleček, ŠAFRÁN Strakonice, ART&FACT, X-TET, VOTVÍRÁCI, 3B – bluegrassová kapela z Českých Budějovic, DEVÍTKA, Lakomá barka, Furiantská muzika,  Honza Bican a Sešlí přátelé, Brněnský Orion Band, Jitka Vrbová a Standa Chmelík, HUDBA ZAJIŠTĚNA, Petr Žampach, SEMTAM, SPOLEKTIV, Choroši, Parta Starýho Hrouze, Rodinná kapela Sýkorů z Týna nad Vltavou, Trampská skupina PANTEŘI, skupina ACOUSTIC@, písničkářka Adéla Jonášová, NAKED PROFESSORS, Eliška a Votvíráci, Nahy a Bagr, Kristína Nídlová, EX SEMTEX Plzeň, KASTELÁNI a mnoho dalších. Klubové večery se od roku 2003 konaly v malém sále Kulturního domu Lišov, od ledna 2013 ve Vinárně Šantán v Lišově a od října 2015 jsou přesunuty do nového pohodového sálu Kina Svět v Lišově.