Kalendář akcí

íPřijeďte za námi, aneb kde nás můžete vidět a slyšet ?

Pravidelná akce Rybníkářů – KLUB NANEČISTO – Kdy? Každou třetí středu v měsíci v Lišově / září – červen / v příjemném prostředí Kina Svět. Klub Nanečisto to je pokaždé jiný program skupiny JAS-Rybníkáři na aktuální i neaktuální témata a pokaždé jiný hudební host z různých hudebních stylů.

Orientační kalendář akcí na rok 2018 který průběžně doplňujeme:
/ POZOR informace pro pořadatele – tento kalendář akcí je pouze orientační a neobsahuje veškerá naše vystoupení – pro volný termín nás kontaktujte na tel: 608232505 /

15-21. dubna 2018 Havířov
DK Petra Bezruče
Festival MINITEÁTRO Jiřího Tibitanzla – festivalem provází Vodnická skupina Rybníkáři.
12.května 2018, Staré Dobrkovice u Českého Krumlova, začátek ve 14:00 DOBRKOVICKÁ ŠOU Stáje POHODA – moderovaná prezentace jezdců a koní Stáje Pohoda. Součástí programu je jihočeská premiéra nové pohádky hudebně-divadelní skupiny Rybníkáři s názvem UTOPENÉ DĚJINY. Dozvíte se pravdu o začátku kariéry rybníkáře Jakuba Krčína a o dětství Bedřicha Smetany.  Začátek ve 14 hodin, občerstvení zajištěno.
3.června – něděle
Dětský den v Lišově – Rybník KONÍŘ
Pohádková cesta  – začátek ve 13:30 hodin v Lišové u Sokolovny a od 15:00 hudební a soutěžní program skupiny Rybníkáři pro děti na téma SAFARI u rybníka Koníř.
14.června České budějovice
Kabaret „U Váňů“ Začátek v 19:36
Vystoupení skupiny JAM-Rybníkáři jako hosté Honzy Bicana v pořadu Večery zmrzlého dřevorubce, který věren svému humoru nazval své spoluhráče Sešlí přátelé.
20. červen 2018, Lišov

„LÉTO 2018 S RYBNÍKÁŘI“
Začátek v 18 hodin

Klub NANEČISTO SPECIÁL letní program pod širým nebem na zahradě Schwarzenberského špitálu Lišov. O hudební program se postará skupina JAM-RYBNÍKÁŘI a jejich hosté dívčí skupina LAKOMÁ BARKA a rodinná kapela Sýkorů.
Správné místo na mapě najdete ZDE .
Občerstvení bude připraveno, dobrou náladu vezměte s sebou. V případě hodně špatného počasí se program přesunuje do sálu Kina Svět Lišov.

23.června Zámek Blatná

 

V rámci Rybářských slavností na Blatenském zámku – Pohádka FIMFÁRUM – ve 14:30 v podání divadelní sdružení Jirka Krška Kolumbus a František Xaver Watzl a pořad vodnických i jiných písní s vodníkem Jirkou a vodnicí Madlenkou ve 12:00 a v 16:00.

30.července – 3. srpna 2018 Chlum u Třeboně, okolní kempy, Staňkov. Osvědčené již po šestnácté – prostě TRADICE a vodníci – VODNICKÝ SPLAV
„LÉTO 2018 S RYBNÍKÁŘI“

17. Pohádkový Chlum u Třeboně – tentokrát se sejdeme již po sedmnácté na hudebně -divadelním festivalu pro děti aneb na velkém setkání vodníků a jiných pohádkových bytostí, který za podpory městyse Chlumu u Třeboně pořádá skupina Rybníkáři. Vystoupí RYBNÍKÁŘI, Divadýlko MRAK Havlíčkův Brod, Loutkové divadlo XAVER Praha, ANDROMEDA Praha, Pohádková babička DADLA Bruntál, Divadlo Loutkový svět Ostrava a spousta dalších.

11. srpna Sedlice
začátek upřesníme

Vodnické pohádky skupiny Rybníkáři v rámci Krajkářských slavností v Sedlicích. Program upřesníme.

Říjen 2018 – termín upřesníme
Červený Dvůr – areál zámeckého parku.
Začátek v 11:00

Tradiční HUBERTOVA JÍZDA jezdecké Stáje POHODA a vystoupení skupiny RYBNÍKÁŘI. Můžete se těšit na: Nástup a představení jezdců, jízda přes překážky v nádherném prostředí zámeckého parku. Občerstvení a poslech skupiny Rybníkáři. Štafetový závod a dostih za liščím ocasem Halali – Zámecké trubačské trio Hluboká nad Vltavou. Připraven je dětský koutek pro radost malých a klid velkých. Těšíme se na vaši návštěvu.

Středa 5. prosinece 2018
Český Krumlov, Náměstí Svornosti
Mikulášská nadílka v Českém Krumlově – Čertovské hry za doprovodu pravé čertovské kapely s andělskou asistencí a příchodem sv. Mikuláše.
Účinkují: Kapela Rybníkáři, občané města, členové Českokrumlovské scény. moderují Jan Palkovič a Ivo Janoušek. Pořádá Městské divadlo Český Krumlov.
Neděle 23. prosince
Český Krumlov – druhé ZÁMECKÉ NÁDVOŘÍ

začátky v 16:15 a v 18:30

Tradiční ŽIVÝ BETLÉM – pásmo koled a živých obrazů. Účinkují členové skupin Rybníkáři, Kapka, Lakomá Barka, dětský sbor a spousta dalších muzikantů, herců, ochotníků, umělců a skvělých lidiček, také koně, ovce …, prostě celá naše vánoční parta.
Betlémskou kapelu řídí Jirka Krška. Režie Vladimíra Konvalinková