Kalendář akcí

íPřijeďte za námi, aneb kde nás můžete vidět a slyšet ?

Pravidelná akce Rybníkářů – KLUB NANEČISTO – Kdy? Každou třetí středu v měsíci v Lišově / září – červen / v příjemném prostředí Kina Svět. Klub Nanečisto to je pokaždé jiný program skupiny JAS-Rybníkáři na aktuální i neaktuální témata a pokaždé jiný hudební host z různých hudebních stylů.

Orientační kalendář akcí na rok 2017 který průběžně doplňujeme:
/ POZOR informace pro pořadatele – tento kalendář akcí je pouze orientační a neobsahuje veškerá naše vystoupení – pro volný termín nás kontaktujte na tel: 608232505 /

Sobota 2. prosince 2017
DK Husinec, Začátek  15:00
„Pekelný karneval skupiny Rybníkáři“ pro děti v Husinci . Čertovská kapela a společné zpívání s dětmi a čertovské soutěže pro děti.
Úterý 5.prosince 2017
Český Krumlov, Náměstí Svornosti
Mikulášská nadílka v Českém Krumlově – Čertovské hry za doprovodu pravé čertovské kapely s andělskou asistencí a příchodem sv. Mikuláše.
Účinkují: Kapela Rybníkáři, občané města, členové Českokrumlovské scény. moderují Jan Palkovič a Ivo Janoušek. Pořádá Městské divadlo Český Krumlov.
Pondělí 18. prosince
Benešov nad Černou –
sál školky.
Začátek v 16:30
Adventní pořad „Cesta do Betléma“ se skupinou Rybníkáři, to je pásmo sestavené z adventních zvyků, koled a vánočních písní. Děti mají možnost si zazpívat koledy přímo na jevišti a zasoutěžit si v adventní náladě s betlémskou kapelou.
Sobota 23.prosince
Český Krumlov – druhé ZÁMECKÉ NÁDVOŘÍ

začátky v 16:15 a v 18:30

Tradiční ŽIVÝ BETLÉM – pásmo koled a živých obrazů. Účinkují členové skupin Rybníkáři, Kapka, Lakomá Barka, dětský sbor a spousta dalších muzikantů, herců, ochotníků, umělců a skvělých lidiček, také koně, ovce …, prostě celá naše vánoční parta.
Betlémskou kapelu řídí Jirka Krška.  Režie Vladimíra Konvalinková

Připravujeme na rok 2018  
Sobota 17. února 2018
Rudolfov,
Začátek v 15:00
„ZVÍŘECÍ karneval skupiny Rybníkáři“ pro děti v sále Hornického muzea v Rudolfov
Neděle 25. února 2018
„Karneval skupiny Rybníkáři“ pro děti z dětské centra ARPIDA v Českých Budějovicích.
Sobota 2. března 2018
Český Rudolec, Začátek v 15:00
„Karneval skupiny Rybníkáři“ pro děti v sále DK Český Rudolec
Neděle 25.března 2018 Benešov nad Černou
„Karneval skupiny Rybníkáři“ pro děti ve sportovním zařízení Benešov n Č.
Sobota 7. dubna 2018 Volary – Kulturní dům
COUNTRY-BÁL se skupinou Rybníkáři, začátek v 19:00
15-21. dubna 2018 Havířov
DK Petra Bezruče
Festival MINITEÁTRO Jiřího Tibitanzla – festivalem provází Vodnická skupina Rybníkáři.
Červen 2017, Lišov
Termín upřesníme

„LÉTO 2018 S RYBNÍKÁŘI“

Klub NANEČISTO SPECIÁL letní program pod širým nebem na zahradě Schwarzenberského špitálu Lišov. Na mapě najdete ZDE O hudební program se postará skupina JAM-RYBNÍKÁŘI a jejich hosté. Občerstvení bude připraveno, dobrou náladu vezměte s sebou.
V případě hodně špatného počasí se program přesunuje do sálu Kina Svět Lišov.

30.července – 3. srpna 2018 Chlum u Třeboně, okolní kempy, Staňkov. Osvědčené již po šestnácté – prostě TRADICE a vodníci – VODNICKÝ SPLAV
„LÉTO 2018 S RYBNÍKÁŘI“

17. Pohádkový Chlum u Třeboně – tentokrát se sejdeme již po sedmnácté na hudebně -divadelním festivalu pro děti aneb na velkém setkání vodníků a jiných pohádkových bytostí, který za podpory městyse Chlumu u Třeboně pořádá skupina Rybníkáři. Vystoupí RYBNÍKÁŘI, Divadýlko MRAK Havlíčkův Brod, Loutkové divadlo XAVER Praha, ANDROMEDA Praha, Pohádková babička DADLA Bruntál, Divadlo Loutkový svět Ostrava a spousta dalších.

Říjen 2018 – termín upřesníme
Červený Dvůr – areál zámeckého parku.
Začátek v 11:00

Tradiční HUBERTOVA JÍZDA jezdecké Stáje POHODA a vystoupení skupiny RYBNÍKÁŘI. Můžete se těšit na: Nástup a představení jezdců, jízda přes překážky v nádherném prostředí zámeckého parku. Občerstvení a poslech skupiny Rybníkáři. Štafetový závod a dostih za liščím ocasem Halali – Zámecké trubačské trio Hluboká nad Vltavou. Připraven je dětský koutek pro radost malých a klid velkých. Těšíme se na vaši návštěvu.