Kalendář akcí

Přijeďte za námi, aneb kde nás můžete vidět a slyšet?

Pravidelná akce Rybníkářů – KLUB NANEČISTO – Kdy? Každou třetí středu v měsíci v Lišově / září – červen/ v příjemném prostředí Kina Svět. Klub Nanečisto to je pokaždé jiný program skupiny JAS-Rybníkáři na aktuální i neaktuální témata a pokaždé jiný hudební host z různých hudebních stylů.

Orientační kalendář akcí na rok 2018 který průběžně doplňujeme:
/ POZOR informace pro pořadatele – tento kalendář akcí je pouze orientační a neobsahuje veškerá naše vystoupení – pro volný termín nás kontaktujte na tel: 608232505 /

30.července – 3.srpna 2018 Chlum u Třeboně, okolní kempy, Staňkov. Osvědčené již po sedmnácté – prostě TRADICE a vodníci – VODNICKÝ SPLAV
„LÉTO 2018 S RYBNÍKÁŘI“

Pohádkový Chlum u Třeboně – tentokrát se sejdeme již po sedmnácté na hudebně-divadelním festivalu pro děti aneb na velkém setkání vodníků a jiných pohádkových bytostí, který za podpory městyse Chlumu u Třeboně pořádá skupina Rybníkáři. Vystoupí RYBNÍKÁŘI, Divadýlko MRAK Havlíčkův Brod, Loutkové divadlo XAVER Praha, ANDROMEDA Praha, Pohádková babička DADLA Bruntál, Divadlo Loutkový svět Ostrava a spousta dalších.

11. srpna Sedlice
„LÉTO 2018 S RYBNÍKÁŘI“

Vodnické pohádky skupiny Rybníkáři v rámci Krajkářských slavností v Sedlicích.  Můžete se těšit na pohádky hudebně-divadelní skupiny Rybníkáři „VODNICKÁ ŠKOLA“ začátek ve 14:00 a od 16:00 „VODNICKÉ VYPRÁVĚNÍ“ Naleznete nás v pakru v Sedlicích.

25. srpna Písek
„LÉTO 2018 S RYBNÍKÁŘI“

„Pirátský karneval skupiny Rybníkáři“ pásmo plné soutěží, vodáckých a námořnických písní a hlavně pohody v rámci tradiční NECKYÁDY v Písku u Hospody U SULANA, začátek Rybníkářů je v cca 15:30.

Říjen 2018 – termín upřesníme
Červený Dvůr – areál zámeckého parku.
Začátek v 11:00

Tradiční HUBERTOVA JÍZDA jezdecké Stáje POHODA a vystoupení skupiny RYBNÍKÁŘI. Můžete se těšit na: Nástup a představení jezdců, jízda přes překážky v nádherném prostředí zámeckého parku. Občerstvení a poslech skupiny Rybníkáři. Štafetový závod a dostih za liščím ocasem Halali – Zámecké trubačské trio Hluboká nad Vltavou. Připraven je dětský koutek pro radost malých a klid velkých. Těšíme se na vaši návštěvu.

Středa 5. prosinece 2018
Český Krumlov, Náměstí Svornosti
Mikulášská nadílka v Českém Krumlově – Čertovské hry za doprovodu pravé čertovské kapely s andělskou asistencí a příchodem sv. Mikuláše.
Účinkují: Kapela Rybníkáři, občané města, členové Českokrumlovské scény. moderují Jan Palkovič a Ivo Janoušek. Pořádá Městské divadlo Český Krumlov.
Neděle 23. prosince
Český Krumlov – druhé ZÁMECKÉ NÁDVOŘÍ

začátky v 16:15 a v 18:30

Tradiční ŽIVÝ BETLÉM – pásmo koled a živých obrazů. Účinkují členové skupin Rybníkáři, Kapka, Lakomá Barka, dětský sbor a spousta dalších muzikantů, herců, ochotníků, umělců a skvělých lidiček, také koně, ovce …, prostě celá naše vánoční parta.
Betlémskou kapelu řídí Jirka Krška. Režie Vladimíra Konvalinková