Kalendář akcí

íPřijeďte za námi, aneb kde nás můžete vidět a slyšet ?

Pravidelná akce Rybníkářů – KLUB NANEČISTO – Kdy? Každou třetí středu v měsíci v Lišově / září – červen / v příjemném prostředí Kina Svět. Klub Nanečisto to je pokaždé jiný program skupiny JAS-Rybníkáři na aktuální i neaktuální témata a pokaždé jiný hudební host z různých hudebních stylů.

Orientační kalendář akcí na rok 2017 který průběžně doplňujeme:
/ POZOR informace pro pořadatele – tento kalendář akcí je pouze orientační a neobsahuje veškerá naše vystoupení – pro volný termín nás kontaktujte na tel: 608232505 /

23-29 dubna 2017 Havířov DK Petra Bezruče
Festival MINITEÁTRO Jiřího Tibitanzla tradičně provázela Vodnická skupina Rybníkáři. Ve středu 26. dubna v rámci festivalu MINITEÁTRO proběhla obnovená premiéra pohádky „VODNICKÉ VYPRÁVĚNÍ“ hudebně-divadelní skupiny Rybníkáři. Skupina Rybníkáři si přivezla za VODNICKÉ VYPRÁVĚNÍ z festivalu hned tři ceny: Cenu dětského diváka (na základě hlasování diváků), cenu za hudební provedení a cena za ženský pěvecký výkon pro Věrku Studenou.
Neděle 14. května 2017
DK Střelnice Kadaň
Začátek v 15:00
Pohádka „VODNICKÁ ŠKOLA“ hudebně-divadelní skupiny Rybníkáři v sále DK Střelnice Kadaň
Sobota 3. června 2017
Husinec – hřiště ZŠ
Začátek v 15:00
„Dětský den s vodníky, aneb VODNICKÁ PESTRÁDA“. Čeká vás vodnický program  hudebně-divadelní skupiny Rybníkáři, spoustu soutěží písniček a pohody a také bude pro vás připravena pravá „Vodnická oficína“, tedy naše vodnická kosmetička s malováním na obličej.
Neděle 4.června 2017
Lišov
Začátek 14:00 Poh.stezka
Dětský den a „Pohádková stezka pro děti “ na jejímž konci vás čeká pirátský program  hudebně-divadelní skupiny Rybníkáři na břehu rybníka Koníř. Pirátský program začíná v 15 hodin.
Sobota 17.června 2017
České Budějovice
Začátek 11:00
„Vodnické zpívání s vodníkem Jirkou a vodnicí Madlenkou“. Naleznete nás v zahradě areálu vědecké knihovny Na sadech v Českých Budějovicích.
Středa 21.června 2017
Lišov
Začátek 18:00

„LÉTO S RYBNÍKÁŘI“

Klub NANEČISTO SPECIÁL letní program pod širým nebem na zahradě Schwarzenberského špitálu Lišov. Na mapě najdete ZDE O hudební program se postará skupina JAM-RYBNÍKÁŘI a jejich hosté skupina DEVÍTKA a seskupení Eliška a VOTVÍRÁCI. Občerstvení bude připraveno, dobrou náladu vezměte s sebou.
V případě hodně špatného počasí se program přesunuje do sálu Kina Svět Lišov.

Sobota 24.června 2017
Zámek Blatná
„LÉTO S RYBNÍKÁŘI“

„VODNICKÉ VYPRÁVĚNÍ“ hudebně-divadelní skupiny Rybníkáři a vodnický program skupiny Rybníkáři v rámci akce „Rybářské slavnosti v Blatné“ Vodnický program začíná ve 13 hodin na zámku Blatná.
Sobota 22.července 2017
Světlík u Českého Krumlova
Začátek ve 13hodin

„LÉTO S RYBNÍKÁŘI“

„VODNICKÉ VYPRÁVĚNÍ“ vodnická pohádka hudebně-divadelní skupiny Rybníkáři. Začátek ve 13 hodin – Kulturní sál obce.

31.července – 4. srpna 2017 Chlum u Třeboně,  okolní kempy, Staňkov. Osvědčené již po šestnácté – prostě TRADICE a vodníci – VODNICKÝ SPLAV
„LÉTO S RYBNÍKÁŘI“

 16. Pohádkový Chlum u Třeboně – tentokrát se sejdeme již po šestnácté na hudebně -divadelním festivalu pro děti aneb na velkém setkání vodníků a jiných pohádkových bytostí, který za podpory městyse Chlumu u Třeboně pořádá skupina Rybníkáři. Vystoupí RYBNÍKÁŘI, Divadýlko MRAK Havlíčkův Brod, Loutkové divadlo XAVER Praha, ANDROMEDA Praha, Pohádková babička DADLA Bruntál, Divadlo Loutkový svět Ostrava a spousta dalších.
Sobota  26. srpna 2017
Písek
Informace upřesníme

„LÉTO S RYBNÍKÁŘI“

„Vodnický program skupiny Rybníkáři“ – pásmo plné soutěží, písniček a pohody.

Sobota 28. října
Červený Dvůr – areál zámeckého parku.

Začátek v 11:00

Tradiční HUBERTOVA JÍZDA jezdecké Stáje POHODA a vystoupení skupiny RYBNÍKÁŘI.
Můžete se těšit na: Nástup a představení jezdců, jízda přes překážky v nádherném prostředí zámeckého parku. Občerstvení a poslech skupiny Rybníkáři. Štafetový závod a dostih za liščím ocasem Halali – Zámecké trubačské trio Hluboká nad Vltavou. Připraven je dětský koutek pro radost malých a klid velkých. Těšíme se na vaši návštěvu.

Sobota 23.prosince
Český Krumlov – druhé ZÁMECKÉ NÁDVOŘÍ

začátky v 16:15 a v 18:30

Tradiční ŽIVÝ BETLÉM – pásmo koled a živých obrazů. Účinkují členové skupin Rybníkáři, Kapka, Lakomá Barka, dětský sbor a spousta dalších muzikantů, herců, ochotníků, umělců a skvělých lidiček, také koně, ovce …, prostě celá naše vánoční parta.
Betlémskou kapelu řídí Jirka Krška.  Režie Vladimíra Konvalinková
VSTUP ZDARMA

Připravujeme na rok 2018  
Neděle 18. února 2018 Rudolfov
Začátek v 15:00
„Karneval skupiny Rybníkáři“ pro děti v sále Hornického muzea v Rudolfově
Sobota 24. února 2018 Kaplice
Začátek v 15:00
„Karneval skupiny Rybníkáři“ pro děti v sále DK Kaplice – pro DDM Kaplice
Březen 2018 Benešov nad Černou
Termín upřesníme
„Karneval skupiny Rybníkáři“ pro děti ve sportovním zařízení Benešov n Č.
15-21. dubna 2018 Havířov
DK Petra Bezruče
Termín upřesníme
Festival MINITEÁTRO Jiřího Tibitanzla – festivalem provází Vodnická skupina Rybníkáři.